Basında Biz


 • DNA serisi nem alma cihazları

  Isıtma soğutma havalandırma sektöründe 39 yılı geride bırakan Dipaz A.Ş., Yönetim Kurulu Başkanı ve Makine Yüksek Mühendisi Kemal Karşıyakalılar`ın idaresinde sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu sorpsiyon tip kurutuculu nem alma cihazlarının “Dipaz DNA serisi nem alma cihazları” adı altında seri halde imalatına başlamış bulunmaktadır.

  Detay...
 • Dipaz Makine, artan ihtiyaca fabrika binasıyla cevap verecek

  Toplam satışlarda ve adetsel bazda öngörülen yüzde 20’lik artışı 2012’de yakalayarak hedeflerini tutturduklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Bostancı, bu yıl ise hedeflerini aynı şekilde yüzde 20 olarak belirlediklerini aktardı.

  Detay...
 • Klimalar dışarı, doğal soğutmalar içeri!

  Kapalı mekanlarda sıcaktan kaçmanın tek yolu olarak klimayı biliyorduk; yanılmışız. Bir Türk mühendisinin terlemeyi örnek alarak ürettiği doğal soğutma sistemi sağlığı bozmuyor, az enerji harcıyor ve çevreye zararlı gazları kullanmıyor.

  Detay...
 • DİPAZ, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe üretim yapıyor.

  35 seneyi aşkın süredir sektörde üretim yapan Dipaz A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama ve Satış Müdürü olan Serdar Bostancı ile şirket merkezinde yaptığımız görüşmede kuruluşundan bugüne kadar Dipaz olarak neler ürettikleri ve sektöre kattıkları değerler hakkında bilgiler aldık.

  Detay...