Eğitim

Eğitim işletmemizin çok önem verdiği unsurlardan biridir. Sağladığımız farklı eğitim türlerini aşağıdaki gibi sınıflandırabiliriz;.

  • - İşletme için personel eğitimi: İşletmemize yeni katılan çalışanlar, ait olduğu bölüm yetkilileri tarafından ilgili eğitimlere tabi tutulurlar.
  • - Bayilerin, distribütörlerin ve temsilciliklerin eğitimi: Bayi, distribütör ve temsilciliklere ve onların personellerine ürünlerimiz hakkında bilgi aktarımı yapılır ve bu bilgi aktarımı sürekli yapılan ziyaretlerle yenilenir. Ayrıca talep halinde mühendislerimiz kendilerine teknik bilgi desteği de sağlayabilir.
  • - Yetkili servis eğitimi: Yetkili servisler, ürünlerimiz, işletmeye alım, yedek parçalar, montaj-demontaj ve arıza giderimi hakkında bilgilendirilir ve gerekli görülen eğitim ve teknik destek sağlanır.
  • - Müşteri/kullanıcı eğitimi: Ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz talep etmeleri halinde, istedikleri bir veya birkaç personeline, karşılıklı belirlenecek bir zaman diliminde ürünlerimiz, bunların kullanım şekilleri, bakımı, arıza ve onarımı hakkında eğitim imkanı sunulur. Eğitim sonrasında kendilerine öğrendikleri uygulamalı olarak tatbik ettirilerek, başarılı olanlar eğitim sertifikası ile ödüllendirilir.

Firmamız belirtilen eğitim hizmetlerini herhangi bir ücret talep etmeksizin gerçekleştirir.