Bayi Yönlendirme

Her başarılı işletmede olduğu gibi, firmamız da farklı coğrafi bölgelerde bayi yoluyla keşif yapmayı, teklif vermeyi ve satış gerçekleştirmeyi tercih eder. Bayilerimiz  firmamızın çok değerli iş ortaklarından olup bizim yapacağımız işleri üstlenerek ürün ve hizmet kalitemizin daha yükseklere çıkmasına katkıda bulunmaktadır. Bayilerimizi müşterilerimize en yakın ve onlara en çabuk ulaşacak, sadece en iyi ürünü değil, aynı zamanda en iyi hizmeti de verebilecek özenle seçilmiş yerleşik temsilciliklerimiz olarak görmekteyiz.

Bayilerimizin de katkılarıyla Dipaz üretim huzurunu yakalamakta, üretim planlarını gerçekleştirecek imkan bulmakta ve hedeflerine ulaşmaktadır; günümüzde çok önem kazanan AR-GE çalışmalarına daha fazla imkan ayırabilmekte ve öncelikle Türkiye endüstrisi için çok faydalı, ekonomik ve katma değeri yüksek olan yenilikler üretebilmektedir. Değişik bölgelerde yeni bayiliklerin tahsisi işletmemizin üzerinde durduğu önemli bir unsurdur.

Dipaz sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp, aynı hedeflerle farklı ülkelere de ulaşabilmek amacıyla başta Rusya ve Kazakistan'da distribütör ve temsilcilikler oluşturmuştur. Değişik ülkelerde distribütörlük ve temsilcilik vermeyi de aynı şekilde değerlendirmektedir.

Müşterilerimizin firmamız ile direk temasa geçerek ihtiyaçlarını açıkça belirtmesi ile birlikte, satış ekibimiz ve konusunda uzman mühendislerimiz en optimal çözümün bulunması için onları doğru yönlendirecek ve yardımcı olacaklardır.